1903 Haflinger ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 32. tábla., kis sarokhiánnyal, széleinél tűnyomok, 44,5x59 cm / Haflinger horse, chromolithography, with small corner damage, pinholes, 44,5x59 cm
1907-1948 5 db egyházi cím és névtár:
A magyar Kegyes-tanítórend névtára az 1907/1908. tanévre, Pannonhalmi Szent Benedek-rend és a Pannonhalmi egyházmegye névtára az 1928/1929. iskolai évre, Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Mariae Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. Anno 1930, Congregatio Hungarica Ordinis Sancti Benedicti 1938, Római katolikus világ papság és a férfi-női szerzetesrendek címtára. 1947-1948. évre. Változó állapotban, az egyik borítója hiányzik, a többinél kopott, foltos, vagy kissé sérült.
1907-1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. 1907-1916, VIII-XVII. évfolyam. Az 1914-es XV. évfolyam hiányzik. Összesen 8 évfolyam, 19 kötetben. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1907-1916, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.),4+316 p.+ 3 t. (színes)+4+224 p.+3 t.(színes)+IV+252 p.+25 t. (2 színes)+4+276 p.+8 t.(1 színes)+4+308 p.+4 t. (4 színes, 1 kihajtható)+1 kihajtható térkép+280+4 p.+ 2 t.(színes)+372+IV p.+5 t. (színes)+2+160 p.+1 kihajtható térkép+168 p. Egészoldalas és szövegközti ábrákkal, fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben szétvált kötéssel (8 füzet) és a borítók egy része elvált a kötéstől, néhány kijáró lappal, a XVI. évfolyam lapjai foltosak, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Rengeteg érdekes írással.
1909 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1909. XV. évf. második kötet. Bp.,1909, Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 4+428 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
cca 1910 Bosnia-Hercegovinai Államvasutak képes és térképes reklám kiadvány. Bp.,Légrády-ny., kihajtható, kisebb szakadásokkal, magyar nyelven. /
cca 1910 Bosnia-Herzegovina State Railways picture guide with maps. In Hungarian. With small tears