Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301 p. Javított félvászon-kötés, a gerince javított, a hátsó borító pótolt, belül jó állapotban.
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.
Dr. L. Graetz: Die Elektrizität und ihre Anwendungen. Stuttgart, 1907, J. Engelhorn. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval./Linen-binding, with little bit worn cover, in German language.
Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in German language.