1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
A társadalom. I. rész. Szerk.: Stein Lajos. A műveltség könyvtára. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.