17253.
334. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vasutas évkönyv az 1933. évre. Bp.,1933, MÁV. Betegségi Biztosító Intézet, 272 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A MÁV vezetőségének és főosztályok vezetőségének, és az állomásfőnökök, névsorával. Magyar Légiforgalmi Rt. és a Balatoni Hajózási Rt. névsorával. A különféle vasutas egyesületek felsorolásával. Fontos mindennapi tudnivalókkal, közte vonatindulásokkal, és díjszabással. A könyv végén Budapesti kalauzzal, és a székesfőváros utcanévjegyzékével. Számos korabeli reklámmal.