Books: Architecture, Art

Number of items: 195

Madi Univerzum. Mobil Madi Múzeum. Vác. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Szász János. Bp.,2016, International Mobile Madi Museum Foundation. Kiadói papírkötés.
16729.

2 000 HUF
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina, Offset és Játékkártya Nyomda, 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Kiadói illusztrált, papír mappában, magyar, angol, német és francia nyelven.
16730.

1 200 HUF
Lédács Kiss Aladár - Szűts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977. Gondolat. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16731.

1 000 HUF
Démonok és megmentők. Népi vallásosság a tibeti és mongol buddhizmusban. Szerk.: Kelényi Béla. Bp.,2003, Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
16732.

1 600 HUF
Kodály Zoltán: Zene az óvodában. Bp., 1941 + A magyar népzene. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
16733.

3 000 HUF
Bácsy Ernő: Objektív formáló erők az ókori Elő-Ázsia művészetében. DEDIKÁLT! Kolozsvár, Minerva. Esztétikai Füzetek 13. szám. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16734.

1 200 HUF
K. Csilléry Klára: A magyar népművészet története. Bp. ,1979. 48p.
16735.

800 HUF
Ebenhöch Ferenc: A győri székesegyház régi flandriai kárpitja. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 1889. évi I. füzetéből. Bp.,1889,Franklin-ny.,8 p.+1 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító sarkai sérültek.
16736.

1 600 HUF
Konok. Kiállítási katalógus. Bp.,1995, Ludwig Museum. Több nyelven. Kiadói papírkötés. Benne a művész, Konok Tamás (1930 - ) saját kézzel írt levelével, aláírással.
16737.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kondor Béla: Boldogságtöredék. Bp., 1971. Szépirodalmi Papír védőborítóval, jó állapotban
16738.

1 400 HUF
Beke László : Schaár Erzsébet. Bp., 1973. Corvina, Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16739.

1 600 HUF
Robert Cohen: A színészmesterség alapjai. Pécs, 1998. Jelenkor. Volt könyvtári példány.
16740.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF