Books: Architecture, Art

Number of items: 195

16777.

3 400 HUF
9,19
10,00
Bálint Jenő: Benedek Péter földműves-festőművész. Mayer János M. Kir. Földművelésügyi miniszter, Kertész K. Róbert H.-államtitkár bevezetőivel. [Bp.], [1928], Faluszövetség, 1 t.+48 p.+8+16 sztl. lev. (képanyag)+ 1 mell. (levélfacsimile.) Fekete-fehér egészoldas fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, az egyik lapon (35/36.) kis hiánnyal a sarkánál.
16778.

1 400 HUF
16779.

2 800 HUF
7,57
8,24
16780.

800 HUF
16781.

800 HUF
16782.

3 600 HUF
9,73
10,59
16783.

3 000 HUF
16784.

1 200 HUF
1997-2008 Magyar Műhely művészeti folyóirat 3 száma: Magyar Műhely 36. évf. 105. sz., Magyar Műhely 46. évf. 141-142. sz., 47. évf. 146. sz. Kiadói papírkötés.
16785.

1 200 HUF
Schneider Marius: Egyiptomi parasztdalok. Lieder Aegyptischer Bauern. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság, 153-183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Különlenyomat a Kodály Zoltán emlékkönyvből.
16786.

2 000 HUF
Sinkó Kalló Katalin: Kalotaszegi nagyírásos. Bukarest, 1980, Kriterion, 16 p.+58 t. Kiadói félvászon mappában, jó állapotban. Ritka!
16787.

6 000 HUF
Ledács Kiss Aladár-Szűtsné Brenner Klára : Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Gondolat, 1963. Budapest. Egészvászon kötésben.
16788.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF