Antique

Number of items: 32

Kakas necuke. puszpáng, jelzett / Cock netsuke, boxwood. Signed. 46 mm
11048.

9 500 HUF
27,62
32,76
Béka formájú necuke. Cseresznyefa, alján jelzett / Frog netsuke, cherrywood. Signed. 48 mm
11049.

9 500 HUF
27,62
32,76
Special Femme ezüst (Ag.) gáz öngyűjtó, aranyozott fejjel, jelzett, 4x4 cm, bruttó: 49,2 gr.
11050.

3 000 HUF
8,72
10,34
cca 1920-1930 Parker Lady Duofold töltőtoll, 14 C arany (Au) heggyel, gyűrűvel a kupakján, h: 9 cm./ cca 1920-1930 Parker Lady Duofold fountain pen, with 14 gold (Au) nib, with ring top, h: 9 cm.
11051.

8 000 HUF
23,26
27,59
Aligátor láb pénztárca / Aligator leg purse
11052.

5 000 HUF
14,53
17,24
Kínai pecsétnyomó. Faragott csont, festéssel. Egyik sarkán apró lepattanással / Chinese seal maker carved ebony with a slight glance 4,7 cm
11053.

2 800 HUF
8,14
9,66
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 4x3 cm
11054.

4 000 HUF
11,63
13,79
Ezüst(Ag) hattyú formájú fűszertartó, csiszolt üveg aljjal, jelzett, ezüst (Ag.) fűszerkanállal, 9×7 cm
11056.

12 000 HUF
34,88
41,38
22
Kopcsányi Ottó (1933-): Lovagi doboz, réz fa betéttel, jelzett, 13,5x13,5x2,5 cm
11057.

Kopcsányi Ottó (1933-): "Lovagi" doboz, réz fa betéttel, jelzett, 13,5x13,5x2,5 cm

3 000 HUF
8,72
10,34
Neiman Marcus jelzett aranyozott vajkés készlet eredeti dobozában
11058.

18 000 HUF
52,33
62,07
Ezüst (Ag.) nyelű kések, jelzett, összesen:3 db, h:21-27 cm
11059.

10 000 HUF
29,07
34,48
Ezüst (Ag.) nyelű sajt és tortaszelő, jelzett, h:22-25 cm
11060.

24 000 HUF
69,77
82,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.