Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 104

Dr. Szabó László: A füleslabdajáték ismertetése és fontos szerepe az ifjúság nevelésében. Miskolc, 1926, László Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, ábrákkal illusztrált, jó állapotban.
15661.

3 000 HUF
9,68
11,03
Lovik Károly: A lovas-sport. Századok legendái, 1913. Benne: József főherceg: Úti emlékeim Afrikából. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
15662.

1 800 HUF
5,81
6,62
Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, első kötet gerince sérült.
15663.

3 000 HUF
9,68
11,03
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Félvászon kötésben.
15664.

2 000 HUF
6,45
7,35
Jocha Károly: Siker vagy kudarc az olimpiai ezüstérerm? Bp., 2007, Geo-Sport. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15665.

1 200 HUF
3,87
4,41
Sándor Mihály: A szívünk, a vérünk a Lokié. Krónika a hajdúsági drukkerhadakról. 1968-2008. Dedikált! Debrecen, 2008. Campus.
15666.

4 600 HUF
14,84
16,91

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.