2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Heller Farkas: Közgazdaságtan. II. kötet. Közgazdasági politika. Bp.,1920, Németh József,(Rovó Aladár-ny.),500 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.