Tétel

Catalogue number:

17345.
332. Closed Online auction
Books: Judaica

6 000 HUF

Description:

Vegyes judaikai könyvtétel, 10 db: Simon Dubnov: A zsidóság története az ókortól napjainkig. Ford.: Dr. Szabolcsi Bence. Bp.,é.n., Tábor. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Dr. Goitein Gábor: Az én zsidóságom. Ujpest, 1935, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. Martin Buber: A zsidóság megújhodása. Bp.,1940, Magyar Cionista Szövetség Ifjúsági Szakosztálya-Hitachdut "Hanoar Hacioni". Kiadói egészvászon-kötés. Dr. Tóth Lajos: Ószövetségi bevezetés. Theológiai kézikönyvek 1. Pápa,1933, Főiskolai Könyvnyomda. Kiadói papírkötés. Izrael Zangwill: Chad Gadja. Fordította: Reichard Piroska. Remény könyvek. Bp.,én., Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés, a gerinc elvált a borítótól. Stein Áron: Az örök tűz. Diósgyőr,é.n., Müller József. Kiadói papírkötés. F. Fürth Margit: Gyuri gróf, a németfalvi kispap. Mesék és történetek a zsidó gyermekek számára. Nagy György illusztrációival. Bp., 1926, Garai. Kiadói papírkötés. Mose Pil: Emigráció vagy alija. Bp., é.n., Hasomér Hacair Vezetősége. Kiadói papírkötés. Dr. Linksz Izsák: A családi boldogság az áldás forrása. Második kiadás. Kőszeg,é.n., Szerzői. Kiadói papírkötés. 1927 Izraelita családi naptár az 5688. zsinagógai évre. XVI. évf. 1927-1928. Szerk. Fábián Ferenc. Bp., Jakab-nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Korabeli reklámokkal. Változó állapotban,

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor