6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Dr. Légrády Ottó: Giustizia all'Ungheria! Gli Spaventevoli Errori del Trattato del Trianon (Igazságot Magyarországnak!) Bp., é. n., Pesti Hírlap. Olasz nyelven, aranyozott egészvászon kötéseben, jó állapotban. / In Italian, linen binding, in good condition