Books: History

Number of items: 159

Sumer: az éden városai. Fordította: Dr. Dezső Tamás. Eltűnt civilizációk. Bp.,2000, Athenaeum 2000. Kiadói keménykötés.
15828.

4 000 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p. térkép nélkül. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben,
15829.

1 200 HUF
Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula. Bp., 1986, Akadémiai (Reprint sorozat): Az 1940. évi kiadás (Bp., Magyar Szemle Társaság) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15830.

1 200 HUF
15831.

1 000 HUF
Magyar őstörténeti tanulmányok. Szerk.: Bartha Antal- Czeglédy Károly-Róna-Tas András. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15832.

1 200 HUF
Balla Antal: Magyarország története. Az Árpád-ház leszármazási táblájával. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
15833.

1 000 HUF
Pókos Edit: A Boldogok szigete szimbúlum a Tuenkantajat-nemzedék értelmezésében. Bp., 1973. A szerző dedikációjával . 10p.
15834.

1 000 HUF
15835.

1 800 HUF
id. Alliquander Ödön: A magyarországi szénbányavállalatok s az ásványszénbányászat 1940-ben. A bányászat, kohászat, és földtan klasszikusai. IV. kötet. Miskolc, 1989, Nehézipari Műszaki Egyetem Könyvtára és Levéltára. Kiadói papírkötés.
15836.

1 200 HUF
Deutschlands Taten zur See. Montanus Bücher. Kiadta: Walther Stein. Leipzig-Berlin, 1915, Hermann Montanus. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Rengeteg fekete-fehér illusztrációval német hadihajókról, hajókról, tengerészetről, egy színes illusztrációval. / Paperbinding, with little bit raunchy cover, in German language.
15837.

1 200 HUF
15838.

3 000 HUF
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Új állapotban.
15839.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: