Books: Architecture, Art

Number of items: 138

16698.

1 000 HUF
Sümegi György: Kép Szó. Képzőművészek 1956-ról. Bp., 2004. Polg Art.
16699.

1 200 HUF
Morvay Győző-Gerecze Péter: A képzőművészetek története. Ifjúsági Könyvtár IV. Bp.,1900,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16700.

1 400 HUF
1980-1988 4 db művészeti kiállítási katalógus: Czóbel Béla, Csók István, Fényes Adolf, Schaár Erzsébet gyűjteménye
16701.

1 000 HUF
Munkácsy Mihály képei. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben.
16702.

1 000 HUF
Az iparművészet könyve. I. kötet. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1902-1912, Athenaeum, 1 t.(címkép)+VII+532 p.+ XCI t. melléklet (ebből 2 kétlapos, 3 kihajtható, 8 színes); Gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kis kopásokkal
16703.

6 000 HUF
Dürer Apokalipszis. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16704.

2 000 HUF
Szacsvay Éva: Üvegképek. Catalogi Musei Ethnographiae. Bp.,1996, Néprajzi Múzeum-Vízió Művészeti Alkotóközösség. Kiadói papírkötésben.
16705.

800 HUF
Dáblin No. 5. Szombathely, 2003. 06.16. Bloomsday. Szerk.: Tóth Yoka Zsolt. Szombathely, 2003. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 250 példányban, 51-től sorszámozva. Számozatlan példány.
16706.

1 600 HUF
Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16707.

3 000 HUF
16708.

1 600 HUF
16709.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF