Books: Architecture, Art Number of items: 138
1851584
16674
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
B. Bobrovszky Ida: A XVII. századi mezővárosok iparművészete. (Kecskemét, Nagykőrös, Debrecen.) Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
3 000 HUF
1819679
16675
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Amerigo Tot kiállítása. Tihany, 1969, Tihanyi Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
1791986
16676
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1812283
16677
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Kádár Zoltán: Fáy Aladár élete és művészete. Bp.,1998,Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1800652
16678
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1800342
16679
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cherbuliez Viktor: Művészet és természet, Bp., 1893 Magyar Tudományos Akadémia kiadása, Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
1 000 HUF
1831377
16680
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1959-1980 A Műcsarnok 5 db kiállítási katalógusa:
Domanovszky Endre (1959), Kilencek (1968), Barcsay Jenő - A szentendrei mozaik (1970), Paul Klee (1976), Szabó Vladimir (1980). Változó állapotban.
1 000 HUF
1800491
16681
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1800714
16682
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Eva Besnyő 'n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
1831457
16683
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2004-2009 Volksbank Galéria kiállítási katalógusai, 4 db: Aba-Novák Vilmos emlékkiállítása (2004), Simon György János emlékkiállítása (2006), Tájreneszánsz. Száz év klasszikus és kortárs tájértelmezése (2008), Arc-kép, Éngond...(2009). Jó állapotban.
1 000 HUF
1854803
16684
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kartonált papírkötés, megerősített vászon gerinccel, jó állapotban.
1 000 HUF
1854801
16685
332
Books: Architecture, Art
Other collectibles
dr. Bíró Béla: Művészeti alkotások. Bp., 1939 Szent István társ. Félvászon kötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035