Books: Architecture, Art

Number of items: 138

B. Bobrovszky Ida: A XVII. századi mezővárosok iparművészete. (Kecskemét, Nagykőrös, Debrecen.) Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
16674.

3 000 HUF
Amerigo Tot kiállítása. Tihany, 1969, Tihanyi Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
16675.

800 HUF
16676.

1 000 HUF
Dr. Kádár Zoltán: Fáy Aladár élete és művészete. Bp.,1998,Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16677.

1 200 HUF
16678.

1 000 HUF
Cherbuliez Viktor: Művészet és természet, Bp., 1893 Magyar Tudományos Akadémia kiadása, Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
16679.

1 000 HUF
1959-1980 A Műcsarnok 5 db kiállítási katalógusa:  Domanovszky Endre (1959), Kilencek (1968), Barcsay Jenő - A szentendrei mozaik (1970), Paul Klee (1976), Szabó Vladimir (1980). Változó állapotban.
16680.

1 000 HUF
16681.

1 000 HUF
Eva Besnyő n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16682.

Eva Besnyő 'n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

1 000 HUF
2004-2009 Volksbank Galéria kiállítási katalógusai, 4 db: Aba-Novák Vilmos emlékkiállítása (2004), Simon György János emlékkiállítása (2006), Tájreneszánsz. Száz év klasszikus és kortárs tájértelmezése (2008), Arc-kép, Éngond...(2009). Jó állapotban.
16683.

1 000 HUF
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kartonált papírkötés, megerősített vászon gerinccel, jó állapotban.
16684.

1 000 HUF
dr. Bíró Béla: Művészeti alkotások. Bp., 1939 Szent István társ. Félvászon kötésben.
16685.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF