Military

Number of items: 92

1963 Nyugdíjazási oklevél, J. G. Lambertnek az USA vezérörnagyának aláírásával, üvegezett fa keretben,43x33 cm./ 1963 Certificate of retirement, with signature of J. G. Lambert major general of USA, in wooden frame with glass, 43x33 cm.
12562.

3 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat Opál 72. Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm
12563.

2 000 HUF
1890 Louis Vallet (1856-1940 Lovas katonákat ábrázoló 5 db színes fametszet. / Wood engravings of horses and soldiers. Paper size 26x34 cm
12564.

4 000 HUF
cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül, Átkelés a San folyón, Porfelhőben. Az Érdekes Újság mozgalmas 3 db harctéri képe 35x29 cm
12565.

1 600 HUF
1914-1918 Vöröskereszt az I. világháborúban. Egyedi összeállítású gyűjtemény képeslapokból, fotókból reprodukciókból. Nemzetiszín tablókon szöveges idézetekkel bemutatva a Vöröskereszt és a sebesültek helyzetét az I. világháborúban. 43 db korabeli eredeti képeslap és fotó. Szép anyag! /  1914-1918 Red Cross in World War I. collection of original photos and postcards on sheets with descriptions. 43 original pieces + some copies. Nice material.
12566.

80 000 HUF
216,22
235,29
Gebhardt Béla (1901-1990): Katona (karikatúra). Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
12567.

5 000 HUF
12568.

26 000 HUF
70,27
76,47
Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús magyar királyi honvéd huszárok történetéről, közte a magyar királyi 4. és 10. honvéd huszárezreddel, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 7 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1914-1918)), 2 db eredeti fotóval (1916,1918), 1 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra. /  / Special selection of the history of the Hungarian Royal Hussar Regiments (4th,10th hussar regiments), first world war, with 7 pc. original postcards, 2 pc. original photos, on 3 pc. sheets, not glued on the paper.
12569.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF