Maps

Number of items: 60

cca 1910 Magyarország behozatali és kiviteli forgalma szárazon és tengeren, magyar, angol és francia nyelven, 25x20 cm.
12618.

1 000 HUF
cca 1920 Buda-Pest környéke a XV. és a XVIII. század végén, kiadja a M. kir. Állami Térképészet, 15,5x23 cm
12619.

1 000 HUF
1839 Szászország és Bohémia rézmetszetű térképe, F. Fried, Wien, Artaria & Comp, a széleinél szakadozott, 37x50 cm./ 1839 Map of Saxony and Bohemia, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., with torn margins, 36x50 cm.
12620.

4 000 HUF
1994 Dynamic Planet, nagyméretű világtérkép a vulkanikus és tektonikus tevékenységekkel, 101×147 cm
12621.

1994 "Dynamic Planet", nagyméretű világtérkép a vulkanikus és tektonikus tevékenységekkel, 101×147 cm

800 HUF
2000 Nagyméretű világtérkép, 1:35000000, Geomedia, 120×86 cm
12622.

800 HUF
1941 A Csendes-óceán, 1:25000000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 64×92 cm
12623.

1 400 HUF
cca 1820 Spanyolország és Portugália rézmetszetű térképe F. W. Streit, Leipzig, J. C. Hinrichs, belerajzolva, 47x36 cm./ 1820 Map of Spain and Portugal 44x36 cm
12624.

4 000 HUF
1785 Das Königreich Hungarn. Magyarország a román fejedelemségek és a török birodalom térképe. Johann Christoph Rhode; Partes confines Trium Magnorum Imperiorum Austriaci Russici et Osmanici c. művéből Színezett rézmetszet. Jelzés nélkül. Széles margókkal, beszakadásokkal. / Etched map Hungary and the Romanian duchies. 48x48 cm.
12625.

50 000 HUF
135,14
147,06
1861 E. Andriveau-Goujon: Ázsia nagyméretű térképe színezett acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Etched map of Asia. 70x53 cm
12626.

4 000 HUF
Carte générale des Postes du Royaume de Hongrie y compris la Transylvanie, LEsclavonie, La Croatie avec une partie des provinces de Galicie, Moravie, Autriche, Illyrie etc. Réduite d aprés la grande cartie de Lipszky par E. de Zuccheri. - Generalcharte des Königreiches Ungarn mit Einschluss von Siebenbürgen. Wien 1868. Artartia. A Magyar királyság és csatolt részeinek térképe a postautakkal. . Határszínezett, két szelvényből álló rézmetszet. Lipszky János munkája alapján készítette Edmund Zuccheri,  Szép állapotú, tiszta metszet, hozzá eredeti, enyhén sérült kiadói tékával. Ritka kiadás. / Nice clean etchings with original case.  1012x1640 mm
12627.

Carte générale des Postes du Royaume de Hongrie y compris la Transylvanie, L'Esclavonie, La Croatie avec une partie des provinces de Galicie, Moravie, Autriche, Illyrie etc. Réduite d' aprés la grande cartie de Lipszky par E. de Zuccheri. - Generalcharte des Königreiches Ungarn mit Einschluss von Siebenbürgen. Wien 1868. Artartia. A Magyar királyság és csatolt részeinek térképe a postautakkal. . Határszínezett, két szelvényből álló rézmetszet. Lipszky János munkája alapján készítette Edmund Zuccheri, Szép állapotú, tiszta metszet, hozzá eredeti, enyhén sérült kiadói tékával. Ritka kiadás. / Nice clean etchings with original case. 1012x1640 mm

110 000 HUF
297,30
323,53
cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
12628.

2 000 HUF
cca 1949-1950 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvények, nem teljes sorozat: 1-8. sz.: országos áttekintő térkép, salgótarjáni és miskolci debreceni, békéscsabai, szegedi és pestkörnyéki, pécsi, kaposvári és nagykanizsai., győri és szombathelyi vonalcsoportok, + 11-12. sz. egy másik kiadásból: pestkörnyéki vcs., Budapest, összesen 10 db, a postalogisztikai információk (postahivatalok, irányítási vonalcsoportok, postaigazgatósági kerületek, mozgóposták, jegyzékelőmenetek, stb.) mellett a főbb közigazgatási-tömegközlekedési adatok (határok, vasútvonalak, stb.) feltüntetésével, némelyikre rávezetve az 1950. évi megyerendezés utáni változások, különböző léptékben, jó állapotban
12629.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF