15029.
331. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.