Books: Technics

Number of items: 36

Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára iparosok és iskolák számára. Összeállították: vitéz Spolarich László. Ipari szakkönyvár. 39-41. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 245 p Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, egyébként jó állapotban.
17050.

2 000 HUF
17051.

1 000 HUF
Hevessy Iván: Fényképezés lámpafényben reflektorral, magnéziummal és az éjjeli felvétel. Hafa-Fotókönyvek 2. kötet. Bp.,é.n.,Hatschek és Farkas, (Tolnai-ny.), 64 p.+16 t. (fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon-kötés.
17052.

2 200 HUF
5,95
6,47
Longauer Ferenc: A fénygerjesztés fejlődéstörténete. Bp.,1943, Világítástechnikai Állomás. Kiadói papírkötésben, hullámos borítóval és lapokkal. A szerző által dedikált.
17053.

1 200 HUF
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp.,1957, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17054.

1 200 HUF
Shapiro, Dean M.: Historic photos of steamboats on the Mississippi. Nashville, 2009, Turner. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + a Natchez gőzöst ábrázoló nyomat
17055.

2 000 HUF
2011 EOS Rendszer, Canon prospektus, Bp., Canon Hungaria Kft.
17056.

800 HUF
M. Iljin 2 műve:   A könyv világhódító útja. Az írás, a betű és a könyv története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.  Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
17057.

1 200 HUF
2 db fotós szakkönyv: Rössing, Roger: Fényképezzünk színesre (Bp., 1980); Iczkovits - Hefelle: Portréfényképezés (Bp., 1981). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17058.

800 HUF
17059.

1 600 HUF
4 db Wartburg személygépkocsival kapcsolatos könyv
17060.

1 800 HUF
Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
17061.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF