https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Social sciences Number of items: 65
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1822518
17009
331
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Barthélemy-Saint Hilaire: A philosophia viszonya a természettudományokhoz és a valláshoz. Fordította: Péterfy Jenő. Bp., 1890, MTA, VIII+196 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1819432
17010
331
0
4800
Books: Social sciences
Other collectibles
Mozsárné Magay Eszter-P. Márkus Katalin: Angol-magyar, magyar-angol tanulószótár érettségizőknek és nyelvvizsgázóknak. Szeged,2008, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
1822800
17011
331
0
1600
Books: Social sciences
Other collectibles
Lewes, György Henrik [George Henry]: A philosophia története Thalestől Comteig. I, III. köt. Fordította: Dr. Bánóczi József. Bp.,1876-1878, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, intézményi bélyegzővel, az I. kötet borítója foltos, a gerince sérült.
Starting price:
1 600 HUF
1822168
17012
331
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1822519
17013
331
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Ribot, T. H.: A lelki átöröklés. Fordította: Holló István. Bp., 1896, MTA,XVI+474+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1822079
17014
331
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1660239
17015
331
0
3800
Books: Social sciences
Other collectibles
Aristotelés: Az Athéni állam. / Pseudo-Xenophón: Az Athéni Állam. Fordította: Ritoók Zsigmond. A bevezetést és a magyarázatokat írta Sarkady János. Görög és Latin Írók. Scriptores Graeci et Latini 2. Bp.,1954, MTA, 281+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, a tartalomjegyzék fordítva van bekötve, görög és magyar nyelven. Jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Első teljes magyar fordítások.
Starting price:
3 800 HUF
1791883
17016
331
0
1600
Books: Social sciences
Other collectibles
Balassa Iván: A határainkon túli magyarok néprajza. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 600 HUF
1808940
17017
331
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas gerinccel belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1791054
17018
331
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Pozsony-Bp., 1900, Stampfel Károly. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1791028
17019
331
0
1400
Books: Social sciences
Other collectibles
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Fordította: Timár László. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1777161
17020
331
0
2200
Books: Social sciences
Other collectibles
Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koebber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Bp.,1912, Franklin, 557 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel, foltos címlappal és elülső előzéklappal, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment