Tétel

Catalogue number:

17164.
331. Closed Online auction
Books: Minibooks

3 000 HUF

Description:

Vegyes minikönyv tétel, 9 db: Dr. Veres László: A miskolci nyomdászat kezdetei 1. 1812-1838. Miskolc, 1985, Borsodi Nyomda MTESZ-csoportja. Megjelent 1000 példányban. Harmincöt éves a Borsodi Vegyi Kombinát. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon-kötés, réz plakettel. Számozott (525/366.) példány, kék vászonborítással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ózd és környéke. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledy Gyula. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőrkötés, plakettel. Számozott (500/356.) példányban,piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kissé viseltes állapotban, kijáró lapokkal. Petra József: Zemplénagárdtól Domaházáig. 1944-1984. Rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/171.) példány, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Répási Imre: Putnok. Putnok 700 éves. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (400/363.) példány,piros számozással. Jó állapotban. Kiss Albert: Fejezetek a Miskolci Ipari Kiállítás és Vásár történetéből. Miskolc, 1979, VIII. Ipari Kiállítás és Vásár Rendezőbizottsága. Kiadói zöld műbőr-kötés. Számozott (200/29.) példány. Kiss Albert: Új megye született. 1945-1975. Miskolc, 1975, Borsodi Nyomda. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (300/50.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Dr. Viga Gyula: 19. századi miskolci kalendáriumok néprajzi vonatkozásai. Miskolc, 1987, Borsodi Nyomda. Kiadói aranyozott nylon-kötés. Megjelent 100 példányban. Városunk Dunakeszi. Szerk.: Dr. Lőkös Zoltán, és Dr. Lakatos Ernő. Bp.,1979, Pest megyei Tanács Közművelődési Bizottsága. Kiadói kissé kopottas műbőr-kötés. Számozott (500/108.) példány, piros számozással.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor