16508. 331. Closed Online auction Books: History
2 800 HUF
0 HUF
Bruno Brehm: A háborúra fel kell készülni I-II. Bp., 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült, illetve sérült, javított gerincekkel.
Photo of the item taken by : vörös_iván