Books: History

Number of items: 168

15819.

1 000 HUF
Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. sajtó alá rendezte Kulcsár Margit, a bevezetőt Kulcsár Péter írta. 1981, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kis sérüléssel.
15820.

1 000 HUF
A. J. P. Taylor: Az első világháború képes krónikája. Bp.,1988, Akadémia. Kiadói papírkötés, az elülső borító hullámos, a hátsó borítón kis sérülés.
15821.

800 HUF
Őstársadalom és ázsiai termelési mód. Szerk.: Tőkei Ferenc. Elvek és utak. Bp.,1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
15822.

800 HUF
15823.

800 HUF
Nancy Duin-Dr. Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Fordította: Dr. Cholnoky Péter-Dr. Török János. Bp.,1993, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadásokkal, kopásnyomokkal.
15824.

1 200 HUF
1985 Orbán György: Politikai szociológiai felmérés a Tungsram Rt. munkásairól. /1969-ben készült felmérés utóvizsgálata./ Szakdolgozat. 55 p.+3 melléklet. A szerző által dedikált.
15825.

1 000 HUF
15826.

800 HUF
A Magyar Demokrata Fórum programja. 1989. október. Szerk.: Kulin Ferenc. Bp.,1989, Zeneműnyomda-ny. Kiadói papírkötés.
15827.

1 000 HUF
[Hunyady Sándor]: A Vígszínház negyven éve. [Bp., 1936,Athenaeum-ny.], 68 p. Átkötött papírkötésben.
15828.

1 000 HUF
Sorsdöntések (szerk.: Gerő András). Budapest, é. n., Göncöl Kiadó. Térképmelléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben.
15829.

900 HUF
2,43
2,65
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Stomm Marcel: Emlékiratok. Sajtó alá rendezte: Gallyas Ferenc. A Doni III. hadtest parancsnokának emlékiratai. Bp.,1990, Magyar Hírlap Könyvek. Kiadói papírkötés.   Hollós Ervin-Lajtai Vera: Horthy Miklós, a fehérek vezére. Bp.,1985, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Márkus István: Trombita harsog, dob pereg. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
15830.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: