Books: History

Number of items: 168

Ókori Lexikon I-IV. Szerk.: Dr. Pecz Vilmos. Tudománytár. Bp., 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. 1902 és 1904. évi kiadás hasonmás kiadása.
15771.

4 000 HUF
15772.

3 800 HUF
10,27
11,18
15773.

3 000 HUF
15774.

3 000 HUF
15775.

2 200 HUF
5,95
6,47
15776.

1 600 HUF
Dr. Kalmár Antal: - - könyve. Beksics Gusztáv történet- és közjogírása című elkobozott küönyv második kiadása. Bp.,1903, Rényi Károly, 395 p. Átkötött papírkötésben, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a borító kopott, foltos, hat lap kijár, két lap fűzése laza, részben kijár, hiányos.   A könyv első kiadását elkobozták, és szerzője felségsértés miatt hat havi börtönbüntetést kapott.
15777.

2 000 HUF
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott gerinccel.
15778.

1 600 HUF
A Kuun-kódex I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót írta és a jegyzeteket összeállította Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton tokban. Jó állapotban.
15779.

1 000 HUF
Torma Zsófia: Sumér nyomok Erdélyben. Bp.,2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
15780.

1 800 HUF
Simon István - Szerencsés Károly: Azok a Kádári szép napok. Dokumentumok a 70-es évek történetéből. Bp., 2004 Kairosz.
15781.

Simon István - Szerencsés Károly: Azok a Kádári "szép" napok. Dokumentumok a 70-es évek történetéből. Bp., 2004 Kairosz.

1 600 HUF
Katona Imre: A magyar kubikosok élete. Bp.,1957, Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15782.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF