Printed Materials

Number of items: 205

1909 Kann és Heller műszaki üzlet 1909/10 árjegyzéke. Bp., Molnárok Lapja-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, foltos.
12534.

1909 Kann és Heller műszaki üzlet 1909/10 árjegyzéke. Bp., "Molnárok Lapja"-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, foltos.

2 000 HUF
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, Pátria. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
12535.

1 600 HUF
1909 A Nagypénteki Református Társaság XIV-ik évkönyve, 83p
12536.

1 000 HUF
12537.

800 HUF
12538.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1910 Vegyes nyomtatvány tétel, 9 db. Különféle építészeti prospektusok, nyomtatványok, közte der Baumeister VI. évf. egy száma, közte egy divat történettel kapcsolatos prospektus, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, valamint a Lehmann & Wentzel Buch und Kunsthandlung cég kártyája, a papírokon annak bélyegzőjével, és számlája Balázs Ernő (1856-1930) építész részére, német és angol nyelven.
12539.

2 000 HUF
12540.

2 000 HUF
cca 1911 Herkulesfürdő, ismertető prospektus képekkel, 20p
12541.

6 000 HUF
cca 1911 Vízakna Állami Sósgyógyfürdő, ismertető prospektus, 15p
12542.

6 000 HUF
1911 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola nappali és esti képzéseinek tanórarendjei az 1910/11. tanévre, a nappali hátoldalán tájékoztatóval, 33x51 cm és 25x33 cm közötti méretben, jó állapotban.
12543.

3 000 HUF
1912-1950 Vegyes nyomtatvány tétel, 10 db:  Katolikus keresztény erkölcstan, A kereskedelmi levelek, kereskedelmi könyvek, és ajánlatok illetéke, Tárgymutató a költségvetési és indemnitási törvényekben felvett idegen szakaszokhoz, Anyák jogai, Csecsemőtápszerek a hétköznapi gyakorlatban, A váltók illetéke, Rokkantellátási adó, Leltári utasítás az állami gimnáziumok és reáliskolák...ingó vagyonának kezelésére és elszámolására. Különféle kiadásban, változó állapotban.
12544.

1 000 HUF
Révay Simon, báró (1820-1880) Túróc vármegye főispánja kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm
12545.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF