12534. 330. Closed Online auction Printed Materials
2 000 HUF
0 HUF
1909 Kann és Heller műszaki üzlet 1909/10 árjegyzéke. Bp., "Molnárok Lapja"-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, foltos.
Photo of the item taken by : vörös_iván