10511.
330. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
25 db különféle külföldi ex libris (Zbigniew Dolatowski, Tadeusz Szumarsli, Mirjam Kinos, stb.), linó/fametszet/rézkarc, papír, egy részük jelzett a dúcon, különböző méretben