https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 23
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1748841
17281
330
0
3600
Books: Technics
Other collectibles
1911 Vízügyi Közlemények I. évf. 2. szám. Morvaszabályozás 24 fényképpel és két kihajthható térképpel.
Starting price:
3 600 HUF
1783194
17282
330
0
3000
Books: Technics
Other collectibles
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301 p. Javított félvászon-kötés, a gerince javított, a hátsó borító pótolt, belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1671791
17283
330
0
4600
Books: Technics
Other collectibles
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1797890
17284
330
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
1936 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Nyírő Tibor. Egészvászon kötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1797904
17285
330
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Karriérek sorozatból, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Karriérek Kiadóhivatala. 8 képpel, aranyozott egészvászon kötésben, gerincen minimális foszlás
The item is not available
1751262
17286
330
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1755917
17287
330
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 3. kiadás.
Bp., 1880. Franklin 194p. Korabeli félvászon-kötésben.
The item is not available
1581566
17288
330
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Kézdi Árpád, Markó Iván: Földművek védelme és víztelenítése. I-II. Bp., 1962-1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1758302
17289
330
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
Ficza, Mamusich: Természethű hangközlés Elektroakusztika. Bp., 1964. Műszaki.
Starting price:
1 200 HUF
1748915
17290
330
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Tarján Ferenc: Feltalálók műhelytitkai. Korszerű találmányok és felfedezések. Az emberi alkotás regényei. Bp., én., Béta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1725649
17291
330
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Vegyes, fotózással kapcsolatos könyv tétel, 5 db, vegyes, viseltes állapotban: Sevcsik Jenő: A fotós labor, Sevcsik Jenő: Fotolabor, Szemerédy Zoltán: Fotóbarkács, Kéri Dániel: Negatíveljárás, Kun Miklós: Tanuló fotoamatőrök könyve
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment