Books: Tales

Number of items: 23

Endrei Zalán: Ezeregy éjszaka. Bp.,1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny, 106+6 p.+5 t. (színes illusztrációk.) Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, amatőr módon megerősített kötéssel, sérült címlappal, megviselt állapotban.
17426.

1 000 HUF
3,21
3,65
Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Bp., Otthon Nyomda. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17427.

1 000 HUF
3,21
3,65
17428.

1 600 HUF
5,13
5,84
Arany 1x1. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17429.

800 HUF
2,56
2,92
Tordon Ákos: Hímes tojás, hímes rét. Urai Réka rajzaival. Bp.,1982, Minerva. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
17430.

800 HUF
2,56
2,92
Walter Krumbach: Kormoska. Fordította: Donászy Magda. Erika Baarmann rajzaival. Bp.,é.n, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17431.

1 200 HUF
3,85

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.