Books: Tales

Number of items: 23

Endrei Zalán: Ezeregy éjszaka. Bp.,1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny, 106+6 p.+5 t. (színes illusztrációk.) Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, amatőr módon megerősített kötéssel, sérült címlappal, megviselt állapotban.
17426.

1 000 HUF
3,21
3,66
Hammer price:
1 400 HUF
Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Bp., Otthon Nyomda. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17427.

1 000 HUF
3,21
3,66
Hammer price:
1 400 HUF
17428.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
5,13
5,86
  Add to cart
  Remove
Arany 1x1. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17429.

Available
800 HUF
2,56
2,93
  Add to cart
  Remove
Tordon Ákos: Hímes tojás, hímes rét. Urai Réka rajzaival. Bp.,1982, Minerva. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
17430.

Available
800 HUF
2,56
2,93
  Add to cart
  Remove
Walter Krumbach: Kormoska. Fordította: Donászy Magda. Erika Baarmann rajzaival. Bp.,é.n, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17431.

Available
1 200 HUF
3,85
4,40
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.