1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
2 db Újszövetség, orosz illetve román nyelven: Noviy zavit Gospoda nashego Iisusa Hrista. Berlin, 1916, Izdaniye Britanskago i Inostrannago Bibleysago Obshchestva.; Noul testament al Domnului şi Mântuitorului nostru Iisus Hristos. Bucureşti, 1917, Societatea biblică pentru Britania şi străinătate. Kopott, kicsit sérült vászonkötésben.