17306.
330. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vasúti engedélykérők és üzemeltetők könyve. Szerk.: Csárádi János, Hartyányi István. Bp.,1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.