Books: Railways, locomotives

Number of items: 54

Magyar Vasutasok Albuma. 1927. Szerk.: Vass István. Bp.,1927, Magyar Vasutasok Albuma,(Apostol-ny.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval. Benne Rákosi Jenő, Tormay Cecile, Szederkényi Anna, Györkössy Endre és mások írásaival.
17292.

5 000 HUF
16,03
18,32
Hammer price:
5 000 HUF
Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány.  Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György.
17293.

Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány. "Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György."

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 600 HUF
8,33
9,52
  Add to cart
  Remove
Ernst Kreissig: Theoretisches aus dem Waggonbau. Berlin,(1925),Laubsch&Everth. 3. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész névbejegyzésével.
17294.

Available
2 600 HUF
8,33
9,52
  Add to cart
  Remove
17295.

Available
2 600 HUF
8,33
9,52
  Add to cart
  Remove
Köller László-Lovas József-Mezei István: Nagysebességű vasutak. Bp.,2007 MÁV. Kiadói kartonált papírkötés,
17296.

Available
2 000 HUF
6,41
7,33
  Add to cart
  Remove
Dr. Erdélyi Tibor-Maráz Béla-Trencséni Zsigmond: Vasúti vontatójárművek üzeme és üzemi berendezései. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
17297.

Available
2 000 HUF
6,41
7,33
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.