Books: Railways, locomotives

Number of items: 54

Magyar Vasutasok Albuma. 1927. Szerk.: Vass István. Bp.,1927, Magyar Vasutasok Albuma,(Apostol-ny.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval. Benne Rákosi Jenő, Tormay Cecile, Szederkényi Anna, Györkössy Endre és mások írásaival.
17292.

5 000 HUF
16,03
18,25
Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány.  Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György.
17293.

Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány. "Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György."

2 600 HUF
8,33
9,49
Ernst Kreissig: Theoretisches aus dem Waggonbau. Berlin,(1925),Laubsch&Everth. 3. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész névbejegyzésével.
17294.

2 600 HUF
8,33
9,49
17295.

2 600 HUF
8,33
9,49
Köller László-Lovas József-Mezei István: Nagysebességű vasutak. Bp.,2007 MÁV. Kiadói kartonált papírkötés,
17296.

2 000 HUF
6,41
7,30
Dr. Erdélyi Tibor-Maráz Béla-Trencséni Zsigmond: Vasúti vontatójárművek üzeme és üzemi berendezései. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
17297.

2 000 HUF
6,41
7,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.