1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db: Nyírő József: Mádéfalvi veszedelem. Az én népem. Bp., é.n., Révai. Kiadói foltos halina-kötés, az egyik címlapja sérült, hiányos. Asztalos István: Elmondja János. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, névbejegyzéssel, névbélyegzővel.