Tétel

2 800 HUF

Description:

Hazafias könyvtár 3 kötete (I.,II.,X.): Gaál Mózes: Vitézség és haza. Történetek a régi időkből. Illusztrálta: Garay Ákos. Második kiadás. Tábori Róbert-Szalay Sándor et al.: Becsület és hűség. Történeti elbeszélések a régi időkből. Gaal Mózes: Ezeréves múltunkból. Történetek, jellemképek és rajzok. Bp.-Pozsony,é.n.,Stampfel Károly. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kissé sérült gerincekkel.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor