4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kőrösi László: Egyiptom művészete. Juhász Árpád rajzaival. Bp., 1898, Wodianer F. és Fiai,(Pátria-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.