Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 69

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (65mm) T:1-,2 kis ph.
30410.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'" Br emlékérem (65mm) T:1-,2 kis ph.

8 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,61g/0.800/16mm) T:1-  Adamo KE35
30411.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,61g/0.800/16mm) T:1- Adamo KE35

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1987. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény fém emlékérem (34,71g/0.840/42,5mm) T:1- patina
30412.

Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" fém emlékérem (34,71g/0.840/42,5mm) T:1- patina

3 600 HUF
9,73
10,59
15
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30413.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30414.

Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos

1 200 HUF
Búza Barna (1910-2010) 1975. Br plakett a Felszabadulás 30. évfordulójára, eredeti tokban (63x138mm) T:2
30415.

Búza Barna (1910-2010) 1975. Br plakett a "Felszabadulás 30. évfordulójára", eredeti tokban (63x138mm) T:2

2 000 HUF
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (53,91g/51mm) T:2 ph. / Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,91g/51mm) C:XF edge error
30416.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (53,91g/51mm) T:2 ph. / Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,91g/51mm) C:XF edge error

3 400 HUF
9,19
10,00
Csúcs Viktória (1934-1993) 1972. München Olimpia aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1-
30417.

Csúcs Viktória (1934-1993) 1972. "München Olimpia" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1-

1 000 HUF
Edvi Illés György (1911-) 1939. Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus Br plakett (70mm) T:2 patina, hátlapon felületi karc
30418.

Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" Br plakett (70mm) T:2 patina, hátlapon felületi karc

2 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1986. 30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged Br emlékérem (60mm) T:2
30419.

Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged" Br emlékérem (60mm) T:2

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1990. Mátyás Király 1458-1490 / Mátyás halotti pajzsa - 1990. MÉE Alba Regia Ag emlékérem (36,1g/0.835/42mm) T:1- (eredetileg PP)
30420.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mátyás Király 1458-1490 / Mátyás halotti pajzsa - 1990. MÉE Alba Regia" Ag emlékérem (36,1g/0.835/42mm) T:1- (eredetileg PP)

4 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Koronázási jelvények Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42.5mm) T:1 (eredetileg PP)
30421.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Koronázási jelvények" Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42.5mm) T:1 (eredetileg PP)

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF