31301.
329. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 000 HUF
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban + ~1970. "Munkásőr - 25 év" aranyozott, zománcozott jelvény, sérült tokban T:1- NMK 615