https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 283
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1800833
15074
329
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Fordította és bevezetéssel ellátta: Zigány Árpád. Bp.,én.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 568 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1833259
15075
329
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
2 Dombóvár helytörtétenével kapcsolatos könyv: László Péter: A Dombóvári Tanítóképző, Dr. Varga Ferencné: Parlano, A dombovári ének-zene tagozatos általános iskola története 1958-2000
Starting price:
1 000 HUF
1833028
15076
329
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Óbuda 1985 III. Ker. Tanács. Rengeteg képpel. 209p.
Starting price:
1 400 HUF
1812965
15077
329
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Prinz Gyula: Dunavölgyi fővárosok. Pannonia-könyvtár 36. Pécs, 1937, Dunántól Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., 21 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1832731
15078
329
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Borovszky Samu: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. 1-2. köt. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
1813076
15079
329
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hunfalvy János: A Magyar Birodalom természeti viszonyainak leírása. I. kötet. Pest, 1863, Emich Gusztáv, IV+336 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos. Hiányos, 336. oldalnál véget ér a könyv.
The item is not available
1833033
15080
329
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1833382
15081
329
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Harkányfürdő története. Szerk.: Dr. Erdődy Gyula. Harkány, 2001, Harkány Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói kartonált papírkötés, a város polgármesterének szárazbélyegzőjével és aláírásával.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1833241
15082
329
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Rajki Sándor Dr. (szerk): Martonvásár első húsz éve (magyar - angol -orosz nyelven). Martonvásár, 1971. MTA. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1833242
15083
329
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kórósi Gábor: Kocs. Múlt és jelen. Kocs, 2003. 280p. + 32 t. (fényképek)
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1833246
15084
329
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Békés József: Pest megye sajtóbibliográfiája (1794-1975) Pest megyei Műv. Közp. és Köny, 1977. Félvászon kötés, papír védőborítóval
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1832715
15085
329
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Bp., 2003, Újpesti Városvédő Egyesület. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment