Books: Travelling, Local History Number of items: 283
1833374
15062
329
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Heves megye kézikönyve. Handbook of Heves county. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes. Magyarország megyei kézikönyvei 9. kötet. County Handbooks of Hungary. 9. hn., 1997, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.
4 000 HUF
1833360
15063
329
Other collectibles
6 000 HUF
1833200
15064
329
Other collectibles
Il Castello Estense di Ferrara illustrato nelle antiche stampe. Edito per il seicentesimo anninversario 1385-1985. Ferrara, 1985, La Cisterna Antiquariato, 8 p.+XIV t. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon mappában, a mappán kis folttal. /
In linen-folder, in Italian language.
6 000 HUF
1833243
15065
329
Other collectibles
Budapest Régiségei XXV. Szerk.: Dr. Horváth Miklós. Bp.,1984, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve.
1 600 HUF
1833263
15066
329
Other collectibles
Budapest Régiségei XXVI. Szerk.: Dr. Horváth Miklós. Bp.,1984, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve.
1 600 HUF
1833267
15067
329
Other collectibles
Pogány Frigyes: Firenze. Bp.,1971, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1833272
15068
329
Other collectibles
Pogány Frigyes: Róma. Bp., 1967, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 1833308
15069
329
Other collectibles
50 éves a Vasvári Pál Általános Iskola. Dunaújváros, 2001. Kiadói kartonált papírkötésben. 311p.
1 600 HUF
1833312
15070
329
Other collectibles
Budapest Régiségei XVI. Szerk.: Gerevich László Bp.,1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés.
1 600 HUF
1837680
15071
329
Other collectibles
Grin I.-Krupa A. (szerk.) Békéscsaba néprajza. Békéscsaba, 1993. Kiadói. egészvászon-kötés, 1058p.
4 000 HUF
1837742
15072
329
Other collectibles
Balanyi Miklós: Mezőhegyes képes albuma. Mezőhegyes. 1999. Szerzői. Kiadói kartonálásban, A szennylapon Mezőhegyes Polgármesteri Hivatalának bélyegzőlenyomatával + egy olvashatatlan autográf aláírással.
2 600 HUF
1705076
15073
329
Other collectibles
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II-V. köteteinek 6-24. füzetei.
II. A jégvilág. A sarkkutatások története.
III. Az ember drámája.
IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig.
V. A tenger. Bp., 1930-31, Singer és Wolfner. Kiadói papírborítókban, kiadói aranyozott egészvászon mappákban, a papírborítók szélei kissé szakadozottak, kettő füzet papírborítóján kisebb sérüléssel. A füzetek felvágatlanok.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035