Books: Travelling, Local History

Number of items: 283

15001.

800 HUF
Barth János (szerk.): Dunáninnen-Tiszáninnen Kecskemét, 1995
15002.

1 200 HUF
Dr. Bendefy László-Dr. V. Nagy Imre: A Balaton évszázados partvonalváltozásai. Bp., 1969, Műszaki. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1060 példányban.
15003.

11 000 HUF
29,73
32,35
Major Máté: Vágó Péter. Architektúra. Bp.,1982, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15004.

1 000 HUF
15005.

2 600 HUF
7,03
7,65
15006.

1 200 HUF
15007.

1 200 HUF
15008.

2 000 HUF
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15009.

1 000 HUF
15010.

9 000 HUF
24,32
26,47
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,kopott borítóval.
15011.

1 200 HUF
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Fordította: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164+4 p. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval.
15012.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF