Books: Tales Number of items: 88
1691389
17321
329
Books: Tales
Other collectibles
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, szakadt elülső előzéklappal.
1789168
17322
329
Books: Tales
Other collectibles
Vidor Miklós: Kökörcsin, a király bolondja. Engel Tevan István rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1789083
17323
329
900
Books: Tales
Other collectibles
A. I. Sarov: Borsószem emberke és együgyü legényke. Bp., 1982. Móra-
1789138
17324
329
Books: Tales
Other collectibles
3 db mesekönyv: Ténagy: Vizivár. Sárkányos könyv, Veress: Égimódi csavargó.
1 200 HUF
1835360
17325
329
Books: Tales
Other collectibles
James Fenimore Cooper: Az utolsó Mohikán. Fordította: Réz Ádám. Sztojnics Mirko rajzaival. Újvidék, 1959, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott illusztrált papír védőborítóban,
1835155
17326
329
900
Books: Tales
Other collectibles
1834956
17327
329
Books: Tales
Other collectibles
Montágh Imre: Mondd ki szépen! Gyulavári Éva rajzaival. Bp.,1987, Móra. Kiadói papírkötés. 1833144
17328
329
900
Books: Tales
Other collectibles
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés szakadásokkal
1835364
17329
329
Books: Tales
Other collectibles
Emma Carl: 35 lustige Kindergeschichten. Willy Planck illusztrációival. Stuttgart,é.n.,Loewes Verlag Ferdinand Carl. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
1 000 HUF
1820291
17330
329
Books: Tales
Other collectibles
Mesekönyvek: Móra Ferenc: Kincskereső kisködmön (Reich Károly rajzaival); Szép Ernő: Egyszer volt Budán kutyavásár.
1 000 HUF
1819826
17331
329
Books: Tales
Other collectibles
Andersen mesék. A kiskondás. Bp., é.n. Táltos.
1822920
17332
329
Books: Tales
Other collectibles
Szentiványi Jenő: Az óceán világa. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1977,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035