Books: Religion

Number of items: 62

17180.

26 000 HUF
70,27
76,47
17181.

60 000 HUF
162,16
176,47
17182.

18 000 HUF
48,65
52,94
Josepho Danko: Historia revelationis divinae Veteris Testamenti scriptore ... Bécs, 1862. 610p. Korabeli sérült egészbőr kötésben.+ uö: Historia revelationis divinae Novi Testamenti... + UÖ: Sarra Scriptura eiusque interpretatione Commentarius... Bécs, 1867. Braumüller. Kopott félbőr kötésben.
17183.

1 000 HUF
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások, iszlám és buddhizmus. Bp., é. n., Dante. Részben elváló, laza vászonkötésben.
17184.

800 HUF
A biblia felfedezése sorozat 3 kötete (2.,3.,5.): Ószövetség: Mózes, Józsua, A bírák, A királyok. Saul. Dávid. Salamon. A babiloni száműzetés. Bp.,1989-1990, Larousse-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés.
17185.

2 200 HUF
5,95
6,47
17186.

3 000 HUF
17187.

2 000 HUF
17188.

5 000 HUF
17189.

2 000 HUF
17190.

1 600 HUF
Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1977, Kossuth. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,
17191.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF