15017.
328. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, a borítója kopott, I. kötet gerince kissé sérült, javított, az I. kötet címlapján gyűrődéssel, folttal, az I. kötet hátsó szennylapja kijár, rajta kis sérüléssel.