Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 96

James E. Counsilman: Az úszás tudománya. Bp.,1970, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó szakadt papír védőborítóban.
15224.

8 000 HUF
25,64
29,30
Hammer price:
8 000 HUF
Dr. Miltényi Márta: A sportmozgások anatómiai alapjai. Bp.,1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15225.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
19,23
21,98
  Add to cart
  Remove
Dr. Csanádi Árpád: Labdarúgás 1-3. kötet. Testnevelési Főiskolai tankönyv. Bp.,1978, Sport. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15226.

Available
9 000 HUF
28,85
32,97
  Add to cart
  Remove
15227.

Available
2 800 HUF
8,97
10,26
  Add to cart
  Remove
Selva Raja Yesudian: Mi a jóga? Fordította: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet. Bp., 1943, Széchényi Irodalmi és Művészeti Rt., (Nagyvárad, Betnár Béla Grafika-ny.) Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
15228.

Selva Raja Yesudian: Mi a jóga? Fordította: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet. Bp., 1943, Széchényi Irodalmi és Művészeti Rt., (Nagyvárad, Betnár Béla "Grafika"-ny.) Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.

2 000 HUF
6,41
7,33
Hammer price:
2 000 HUF
15229.

Available
2 800 HUF
8,97
10,26
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.