3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Babits Mihály: Halálfiai I-II. kötet. Babits Mihály Összegyűjtött Munkái IV-V. kötet. Bp., , Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, az I. kötet gerincén sérüléssel, belül jó állapotban.