Number of items: 332

18542.

1 600 HUF
Tolsztoj: Karenina Anna I-II. kötet. Fordította: Ambrozovics Dezső. Klasszikus Regénytár. Bp.,1905, Révai. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, az I. kötetben kijáró lapokkal, egy javított lappal.
18543.

1 000 HUF
Németh László: Alsóvárosi búcsú I-II. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés.
18544.

1 200 HUF
Várnai Zseni: Ég és föld között. Bp., 1941, Szerzői. Sérült papírkötésben. A szerző dedikációjával.
18545.

1 000 HUF
18546.

1 800 HUF
18547.

2 000 HUF
18548.

3 600 HUF
9,73
10,59
18549.

2 000 HUF
18550.

4 200 HUF
11,35
12,35
18551.

2 000 HUF
Thaly Lóránt Eolhárfa - Ravasz László előszavával Kiadja a VITA Könyvkiadóvállalat papír, 196p.
18552.

1 200 HUF
18553.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF