3 000 HUF
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. V. köt: Honvédelem. Véderő, Honvédség, Népfölkelés, Katonai ellátás, Beszállásolás, Lóavatás, Ludovics-Akadémia. Bp.,1897., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben