10709.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Zierold, Erhard (1920-2005): 2 db ex libris / bookplates, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben