10713.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Ganz-MÁVAG '67, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 9×13,5 cm