10651.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Geruska Loránd, Gyermekáldás. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm