10644.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Nechánszky József(1936-): Ex libris, Dr. Illyés Láslzó, Jog. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate 6x8 cm